20 Haziran 2014 Cuma

Balyoz denen ucube

Bugün benim bayramım. Tutsak askerlerimiz kurtuldu. Vicdanımızın hiçbir yerine sığdıramadığımız ucube Balyoz Davası çöktü. Onurlu esir subaylarımız nihayet mavi gökyüzüne kavuştu.

Hasdal'da ziyaret ettiğimiz Deniz Kurmay Albay'ımızın sevinci şimdi benim ve ailemin de sevinci. Çok şükür.

Yurt sevgisiyle dolu onurlu esir subaylarımızın yaşadıklarına sebep olanlar, ya da sessizce seyirci kalanlar içinse söylenebilecek tek şey :

"Zulüm ve işkenceye kıllarını kıpırdatmadan seyirci kalan eğitimli kişiler; körlükleriyle mi aşağılıktır, yoksa vicdanlarıyla mı, bilinmez..."

George Orwell


1 yorum:

  1. İyi günler, Josef Lewis, bireylere, şirketlere ve devlet kuruluşlarına% 2'lik düşük bir faiz oranıyla kredi veren bir özel borç veren. Ödeme yapmak için ödeme yapan bir sürü aile ve mali yükümlülüklerini yerine getiremeyen başkaları olduğunu biliyoruz ve bu nedenle mali restorasyon için buradayız.

    İş Planlama, Ticari ve Geliştirme Finansmanı, Gayrimenkuller ve Konut Kredileri, Borç Konsolidasyon Kredileri, İşletme Kredileri, Özel Krediler, Ev Refinansmanı, Otel Kredileri, Öğrenci Kredileri vb. Gibi geniş bir yelpazede finansal hizmetler sunuyoruz. Bir kredi ile ilgilenen ve dolandırıcılıktan uzak olması halinde ..

    Email: progresiveloan@yahoo.com
    Metin / Çağrı: +1 (603) 786-7565 teşekkürler    YanıtlaSil