21 Ekim 2014 Salı

Pembe Umuttur

Merhaba,


Ekim ayı meme kanseri bilinçlendirme ayı . 2 sene önce tam bu vakitler ablamın meme kanseri olmasına üzülürken, onun ameliyatı ve kemoterapi başlangıcından hemen sonra , 2012 Kasım’da meme kanseri olduğumu öğrenmiştim. Tedavi zamanı yaşadıklarımı , kanserle nasıl başetmeye çalıştığımı burada paylaşmıştım sizinle. Çok şükür o günler geride kaldı. Zorluklar yaşadım bir sürü ama geriye dönüp baktığımda başka türlü hiçbir şekilde öğrenemeyeceğim hayat dersleri almışım. Bana o günlerden kalan en büyük arıza ise yeniden kanser olma korkusudur. Ancak takdir edersiniz ki bu korkuyla yaşanmaz , onun yerine gerekli tüm kontroller bir gün bile aksatılmadan yapılır. Ayrıca sağlıklı yaşam için gereken tüm çaba eksiksiz yerine getirilir. Pek çok insan ve kurum meme kanserinin erken teşhisi için büyük bir özenle çaba gösteriyor. “Pembe Umuttur” mesajıyla meme kanseri konusunda bilinçlendirme hedefleyen güzel bir blog var takip ettiğim : http://memekanserilesavas.blogspot.com.tr/

Meme kanseri hakkında çok güzel bilgilendiriyor , yazıları ve tavsiyeleri rehber niteliğinde.

Bir ara yaptırırım deyip atlamayın lütfen , mamografi ve ultrasonu sakın ihmal etmeyin. Meme kanserinde erken teşhis hayat kurtarıyor ve meme kanserini ölümcül bir hastalık olmaktan çıkarıyor. Erken teşhisi sağlayan mamografinin herhangi bir zararı yok.

Sağlıklı , kanserden uzak bir hayat diliyorum hepimize.5 yorum:

 1. Yasemin :) Senden az da olsa haber almak ne güzel oluyor. Teyzem de çok şükür çok iyi, o dönemde hem onu hem seni takip ederdim, ikiniz de ne güzel insanlarsınız, tüm neşeyi, rahatlamayı, güzel günleri hak ediyorsunuz.. Çok sevgiler, maşallah ve sağlık ve mutluluğun daim olsun inşallah! :)

  YanıtlaSil
 2. Merhaba :-) Teyzenin iyi olmasına çok , çok sevindim. Ameliyattı , kemoydu derken şimdi çoookk uzakta kaldı o günler. Her günün tadını çıkarıyorum. Sevgiler :-) Yasemin

  YanıtlaSil
 3. Merhaba, adım Lori Dante, güvenilir kredi şirketi oldukları için kredi başvurunuz için Bay Dierk Conrad'la iletişime geçmek için mali yardıma (kredilendirme) ihtiyacınız olan herkesi tavsiye etmek için buradayım.

  * 3% faizli kredi oranı sunuyorlar.
  * Nakitsiz girişimci için sigorta.
  * Para için garanti.

  Intel Finance Firması, iyi kredi notu ile, bireysel veya şirket veya kooperatif derneklerine, endüstriyel ve kişisel çıkarlar için teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunar. Ailem için yeni bir ev almak için $130.000 doların üzerinde krediye ihtiyacım vardı, Bay Dierk Conrad'ın borç için çalıştığı şirketle temasa geçtim ve stres içermeyen bir kredi olduğu için kredimi başarılı bir şekilde alıyorum.

  Bay Dierk Conrad ile kredi için lütfen iletişime geçin! E-posta: ( intelfinancefirm@gmail.com )

  Teşekkürler
  Lori Dante

  YanıtlaSil
 4. Merhaba!!!

  Mali yardıma mı ihtiyacınız var?

  * $1000 - $10,000,000 aralığında
  * 3% faiz oranı
  * Uygun fiyatlı kredi geri ödeme planları

  Her türlü krediyi şu adresten e-postayla almak için lütfen bizimle iletişime geçin: universalfunds1@hotmail.com
  Hücre numarası: +1 (914) 517-3229

  İçtenlikle.
  Selamlar.

  YanıtlaSil
 5. İyi günler, Josef Lewis, bireylere, şirketlere ve devlet kuruluşlarına% 2'lik düşük bir faiz oranıyla kredi veren bir özel borç veren. Ödeme yapmak için ödeme yapan bir sürü aile ve mali yükümlülüklerini yerine getiremeyen başkaları olduğunu biliyoruz ve bu nedenle mali restorasyon için buradayız.

  İş Planlama, Ticari ve Geliştirme Finansmanı, Gayrimenkuller ve Konut Kredileri, Borç Konsolidasyon Kredileri, İşletme Kredileri, Özel Krediler, Ev Refinansmanı, Otel Kredileri, Öğrenci Kredileri vb. Gibi geniş bir yelpazede finansal hizmetler sunuyoruz. Bir kredi ile ilgilenen ve dolandırıcılıktan uzak olması halinde ..

  Email: progresiveloan@yahoo.com
  Metin / Çağrı: +1 (603) 786-7565 teşekkürler  YanıtlaSil